PRODUKTET TONA

Të gjitha pajisjet TSAUTOP® Hidrografike plotësojnë standardin CE

 • Makinë zhytjeje plotësisht automatike për zhytjen e kapakut të pajisjes Makinë zhytjeje plotësisht automatike për zhytjen e kapakut të pajisjes
  Artikulli NR. TSHDTA4100       L*W*HMadhësia e makinës     410 *  130  *  90 (cm)13,45*  4,27 *  2,95 (ft)Madhësia e zonës së zhytjes/Madhësia maksimale e përpunimit     310 *  110 *  70 (cm)10,17*  3,6*  2,3 (ft)Materiali i makinës    Trashësia =2,5 mm+-0,2 mm 201#Çeliku inoxMateriali zhytës i krahut     4*8 2 mm trashësia aliazh alumini Madhësia e krahut zhytës    H220*108 (cm). korniza mbajtëse 125*80 (cm), shirit i gjatë 290 cmMbajtëse e krahut zhytës    Elektrike 250 kg/pneumatike 80 kgFuqia e zhytjes së krahut    njëfazore/3 fazore 220/380V 750w servo motor Sistemi i rrjedhës së vazhdueshme    Energjia njëfazore /3 fazor 220/380V 400w servo motorSistemi automatik i spërkatjes   130*35,4 copë pistoleta me spërkatjeElementet ngrohëse    1 grup, 208-240 V, njëfazor , 50 Hz, 9000 WSistemi i riciklimit të ujit     220 V, njëfazor, 50 HZ, 750 W
 • Teknologjia e filmit dekorativ Hangzhou chaotuo Co., Ltd - TSAUTOP 0.5/1m Gjerësia e filmit vizatimor Sa kushton Veshjet hidrografike me zhytje Dizajn dhe film vizatimor Teknologjia e filmit dekorativ Hangzhou chaotuo Co., Ltd - TSAUTOP 0.5/1m Gjerësia e filmit vizatimor Sa kushton Veshjet hidrografike me zhytje Dizajn dhe film vizatimor
  Ne pranojmë të përpiqemi të përmirësojmë efikasitetin e prodhimit për t'iu përshtatur më mirë nevojave të tregut. Duke qenë se aftësia jonë teknike është optimizuar, janë gjetur më shumë avantazhe të TSAUTOP 0,5/1 m Gjerësia e filmit vizatimor Sa kushton Veshjet hidrografike me zhytje. Tani mund të përdoret për një gamë të gjerë fushash aplikimi, duke përfshirë Letër dhe Film të Transferimit.
 • Teknologjia e filmit dekorativ Hangzhou chaotuo Co., Ltd - TSAUTOP 0,5/1m Gjerësia e filmit vizatimor me zhytje në ujë Printim i filmit hidrografik Dizajni dhe film vizatimor DIY Wtp Teknologjia e filmit dekorativ Hangzhou chaotuo Co., Ltd - TSAUTOP 0,5/1m Gjerësia e filmit vizatimor me zhytje në ujë Printim i filmit hidrografik Dizajni dhe film vizatimor DIY Wtp
  TSAUTOP 0.5/1 m Gjerësia e filmit vizatimor me zhytje në ujë Printimi i filmit hidrografik me rrotullim DIY Wtp Filmi mund të përdoret për shumë aplikacione dhe projekte të ndryshme. Kështu që TSAUTOP 0.5/1 m Gjerësia e filmit vizatimor me zhytje në ujë Printimi i filmit hidrografik Roli DIY Wtp Filmi dita-ditës është bërë më i domosdoshëm për të gjithë. Do të habiteni nga shumë detyra që mund t'ju ndihmojë të përfundoni.
 • TSAUTOP Kabina e bojrave hidrografike Në punë TSAUTOP Kabina e bojrave hidrografike Në punë
  TSAUTOP®  Kabina me spërkatje të bojës ka një proces saldimi të shkëlqyer dhe një dizajn strukturor të humanizuar. Të gjitha pjesët e salduara janë salduar me tel saldimi inox 304. Të gjitha shenjat e saldimit janë të lëmuara për të siguruar asnjë rrjedhje. Pra, mund të garantojë asnjë rrjedhje uji për 5 vjet. Rezervuari i ujit TSAUTOP® Paint Spray Booth është bërë prej çeliku inox 201 me trashësi 2,5 mm dhe mbulesa është prej çeliku inox 1,2 mm 201, i përshtatur me tub katror çeliku inox 2 mm i trashë dhe 6 copë rrota universale dhe këmbë të trasha, të gjitha këto sigurojnë se rezervuari i ujit të Booth Spray Booth mund të mbajë mjaftueshëm ujë pa deformim. Çeliku inox i trashë mund të sigurojë që t'i rezistojë acidit, alkalit, kripës dhe korrozionit. Të gjitha këto sigurojnë jetëgjatësi të gjatë të rezervuarit të ujit të kabinës së bojës TSAUTOP®. Sigurisht, nëse doni të kurseni koston tuaj, mund të zgjidhni materialin më të lirë, siç është fleta e galvanizuar.
22222
SHËRBIMET TONA

SHËRBIMI I TRAJTIMIT TË SIPËRFAQES TSAUTOP

TSAUTOP është një zgjidhje profesionale me një ndalesë të zhytjes hidro, ofron lloje të filmave hidrografikë dhe pajisje zhytjeje hidro - rezervuari i zhytjes me hidro, rezervuari për shpëlarje hidro zhytjeje, printer hidro zhytjeje, tunel i thatë zhytjeje hidro, pistoletë spërkatës etj.


Sigurisht, shërbimet e personalizuara të zhytjes hidro janë gjithashtu të disponueshme, soTSAUTOP gjithashtu i kushton vëmendje printerit të zhytjes hidro dhe filmit bosh, ne ofrojmë lloje të madhësive të filmit bosh dhe madhësisë A3& Printer me gjerësi 1,6 m për zhytje të përshtatur hidro.


Nëse jeni fillestar i zhytjes në hidro, mirë se vini të vizitoni fabrikën tonë dhe pranoni trajnimin e zhytjes me hidro në laboratorin tonë të zhytjes në hidro, TSAUTOP do të organizojë një mjeshtër profesionist të zhytjes në hidro si mësues zhytjeje, për t'ju ndihmuar të hyni në industrinë e zhytjes hidro.

Eja ketu!!! TSAUTOP është përkushtuar të ndihmojë gjithnjë e më shumë entuziastë të transferimit të ujit për të krijuar dhe lulëzuar biznesin tuaj.

LEXO MË SHUMË
LEXO MË SHUMË
PËRPARËSITË E SHËRBIMIT

Ne mund të bëjmë filmin tuaj hidrografik me dizajnin tuaj | Ne pranojmë zhytje të personalizuara hidro, zhytje të produkteve tuaja | Ne ofrojmë shërbim trajnimi

 • Mostra falas

  Ne ofrojmë mostër falas për ju, pavarësisht nëse personalizoni printimin e modeleve ose produktet hidro-zhytëse.

 • Ekipi i projektimit

  Ne mund të dizajnojmë modelin për ju sipas kërkesave tuaja, më pas të printojmë modelin tuaj në filmin bosh, për të bërë filmin tuaj hidrografik.

 • Sigurimi i cilësisë

  Për të ofruar një strukturë me cilësi të lartë, ne mbajmë një sistem efektiv të menaxhimit të cilësisë.

 • Prodhimi vëllimor

  Ne kemi fabrikën tonë të zhytjes hidro, me një sasi të madhe filmi hidro-zhytës në magazinë, kështu që ne mund të ofrojmë një dërgesë të shpejtë për porosinë tuaj.

PËR NE
Ne besojmë se bazat në krijimin e një partneriteti të favorshëm janë aftësitë e projektimit dhe shërbimi ndaj klientit.
TSAUTOP® Hydrographics është një prodhues dhe furnizues i zgjidhjeve me një ndalesë, i specializuar në fushën e zhytjes hidro. Ne kemi 3 objekte që mbulojnë pajisje hidro-zhytjeje, shërbim hidrozhytjeje, film hidrografik dhe komplete hidrozhytjeje.
Për prodhuesit e produkteve dhe fabrikat e zhytjes me ujë, TSAUTOP® Hydrographics mund të prodhojë një rezervuar zhytjeje me madhësi normale dhe të personalizuar (lloji manual, gjysmë dhe plotësisht automatik), rezervuar hidrografik shpëlarjeje, tunel tharjeje, kabinë spërkatëse sipas dëshirës tuaj. Të gjitha pajisjet plotësojnë standardin CE. TSAUTOP® Hydrographics ka shitur më shumë se 200 komplete pajisje zhytjeje hidro në SHBA dhe vende të tjera, veçanërisht tanke hidrozhytjeje. TSAUTOP® Hydrographics mund të projektojë dhe të ofrojë një zgjidhje të tërë impianti bazuar në paraqitjen e punëtorisë tuaj.
 • 20,000+
  Më shumë se 30 modele të reja, muaj
 • 7-10
  7-10 ditë zbritje për zhvillim
 • 10 vite
  Më shumë se 10 vjet përvojë në prodhim
 • OEM
  Zgjidhje me porosi OEM
LEXO MË SHUMË
RASTI TONA HIDRO zhytjeje

Cilësi e besueshme për të përmbushur klientët tanë.

 • shfaqje e zhytjes së filmit me lazer
  Printimi i transferimit të ujit, i njohur gjithashtu si hidrografikë, është një proces që përdor ujin për të transferuar dizajne në objekte 3D. Është një metodë e shkëlqyer për t'i shtuar personalitet dhe dhunti çdo projekti! TSAUTOP ka një shumëllojshmëri të madhe filmash hidrografikë me cilësi të lartë për të përmbushur nevojat tuaja. TSAUTOP disponon modelet më të njohura të filmit hidrografik, të tilla si film ekskluziv hidrografik, kafka, flakë, fibër karboni, film hidrografik kamo, film hidrografik të lëkurës së kafshëve, kamo abstrakte, film hidrografik të kllounëve, film hidrografik Zombies, film hidrografik lulesh, film hidrografik parash , Filmi hidrografik i flamurit dhe të tjerë. Ju jeni të sigurt për të zbuluar modelin e përsosur për projektin tuaj me mbi 20,000 për të zgjedhur! Ju mund të merrni inventarin tonë të filmit hidro-zhytës duke shkarkuar katalogun tonë të filmave hidrografikë.
 • Letër e zhytur rrufeja hidrografike Hydrogrpahic Fim PVA Hydro Diping Film TSCQ209
  Letër e zhytur hidrografike rrufe TSCQ209.Filmi Hidrogrpahik Lightning është furnizues nga furnizuesi hidro dip TSAUTOP, mund të zhytet në buzën e makinës, pjesët e trupit të makinës etj, është dizajni popullor për të rinjtë, tregon stil të veçantë. Nëse ju pëlqen ky dizajn, ose jeni duke kërkuar për më shumë dizajn të filmit hidro-zhytës, jeni të mirëpritur të lini mesazh këtu, ose të na dërgoni një pyetje, ne do t'ju kontaktojmë sa më shpejt të jetë e mundur.
 • film zhytjeje hidro lulesh për produkte
  Tsautop ofron shërbim të personalizuar të zhytjes së ujit për klientët tanë, dhe ju gjithashtu mund t'i zhytni produktet vetë me film hidrografik TSAUTOP, këtu do t'ju tregojmë pjesë të zhytjes së luleve në artikuj të ndryshëm.
 • Mermer Hidro Zhytje në Produkte të ndryshme
  Filmi hidrografik i mermerit është shumë i popullarizuar për tualet, tavolinë, tavolinë, karrige për zhytje hidro, mund të dekoroj mobiljet plastike ose druri me një efekt mermeri.Tsautop është një furnizues kryesor i zhytjes hidro në Kinë, ka dy fabrika të veta për të prodhuar pajisje hidro-zhytjeje dhe film hidrografik. Ne përditësojmë modelin e filmit hidrografik çdo muaj, ju lutemi mos ngurroni të na kontaktoni për më shumë detaje.Zhytje e personalizuar e mermerit me hidro në prodhues të ndryshëm produktesh nga KinaMe një jetë të gjatë funksionimi, produkti mund të zvogëlojë kostot e punës për zëvendësimin e llambave në situata tregtare, duke arritur një sistem ndriçimi më të ulët të mirëmbajtjes.
LIKONI ME NE
Thjesht lini emailin ose numrin tuaj të telefonit në formularin e kontaktit në mënyrë që ne t'ju dërgojmë një ofertë falas për gamën tonë të gjerë të modeleve!

Dërgoni kërkesën tuaj